Aktualne wydarzenia

Dzieje się w Jankesie

Jankes to nie tylko restauracja, pub, pizzeria, Centrum Edukacji i Rozrywki Jankes Kids czy organizacja przyjęć okolicznościowych. Zależy nam, aby tworzyć również miejsce, w którym będzie spotykać się społeczność w różnym wieku – zarówno ta lokalna, jak i ta będąca przejazdem czy w odwiedzinach. Okazji do takich spotkań dostarczają m.in. rozmaite święta w roku. I wcale nie mamy tu na myśli Świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. Choć z ich racji nasi Klienci mogą spodziewać się dodatkowych niespodzianek.

Okazją do odwiedzenia naszego lokalu i świetnej zabawy przy pysznym jedzeniu (i nie tylko) jest oczywiście Sylwester. Rok 2022 witaliśmy imprezą stylu hiszpańskim: było wykwintne menu, byk rodeo oraz porywające rytmy w wykonaniu zespołu Miglanc. Zapamiętamy ją przede wszystkim ze względu na gorącą atmosferę i ogromną dawkę pozytywnej energii na kolejny rok.

Organizujemy również imprezy andrzejkowe, ostatkowe oraz imprezy tematyczne. Zwracamy uwagę na różnorodne gusta muzyczne naszych Klientów – dlatego przemieszczamy się pomiędzy różnymi stylami muzycznymi – od disco po muzykę klubową.

Nasi najmłodsi Goście mieli już okazję żegnać z nami wakacje i lato oraz spotkać się ze św. Mikołajem. Każdego roku pamiętamy oczywiście o Dniu Dziecka i przygotowujemy z tej okazji różne atrakcje.

Co jeszcze u nas słychać?

W ramach kolejnych edycji Pucharu EASYWIN FIFA organizujemy Turniej FIFA. Miłośnicy konsoli spotykają się u nas i prezentują swoje umiejętności, a przede wszystkim swoją pasję. FIFA to gra, która budzi sporo emocji i ma swoich zagorzałych zwolenników. Cieszy nas, że gościmy ich u siebie, budujemy atmosferę zdrowej rywalizacji, a przede wszystkim wymiany doświadczeń. Każda nowa odsłona gry to przecież pewne zmiany w jej technologii, animacjach, aspektach sterowania sytuacją na boisku.

Możesz się u nas także spodziewać licytacji na różne szczytne cele. Kto wie, może przy następnej okazji wesprzesz kogoś w potrzebie – kupując nasz voucher?

O wszelkich wydarzeniach, które organizujemy, informujemy na naszej stronie oraz na fb.

Zapraszamy do uczestnictwa i do zobaczenia przy najbliższej okazji!