Komunie

Komunie – Fajsławice

Zapraszamy do organizacji komunii w Fajsławicach w naszym lokalu. Nie bez powodu przyjęcie komunijne często nazywamy „małym weselem”. Wymaga ono równie starannych przygotowań, które warto poprzedzić sporządzeniem dobrego planu – obejmującego przede wszystkim wybór miejsca organizacji przyjęcia komunijnego. Ponieważ organizujemy także wesela w Fajsławicach i mamy za sobą przygotowanie wielu tego typu imprez – trudno nam temu zaprzeczyć. Możemy nawet stwierdzić, że przyjęcia komunijne podążają tropem wesel i coraz częściej przenoszą się poza domy. Ma to mnóstwo zalet dla rodziców, którzy korzystają z usług fachowców i nie muszą martwić się o logistykę i przebieg takiej imprezy pod własnym dachem.

Zmartwienia jednak całkiem nie znikają, bo w sytuacji wyboru lokalu na organizację komunii, skupiają się one na tym, czy wszystko odbędzie się dokładnie tak, jak zaplanowali, czy potrawy będą naprawdę smaczne, czy nie wydarzy się coś niespodziewanego. Doskonale rozumiemy takie obawy i staramy się im zaradzić już podczas planowania przyjęcia. Możesz nam zaufać.

Jak komunia w Fajsławicach – to tylko u nas

Dysponujemy przestronną i nowoczesną salą, którą wyposażyliśmy w kącik dla dzieci. Wiemy, że uroczystości rodzinne odbywają się zwykle z ich licznym udziałem, dlatego zadbaliśmy o różne udogodnienia dla maluchów. Kolejnym z nich jest nasz plac zabaw w Fajsławicach ze zjeżdżalnią pontonową, torem gokartowym i innymi niespodziankami. Wewnątrz budynku znajduje się sala zabaw. Dodajmy, że wszystkie te atrakcje są również dostępne dla dzieci poza przyjęciami okolicznościowymi, które organizujemy – w ramach Centrum Edukacji i Rozrywki Jankes Kids.

Sala ma oczywiście klimatyzację, która może być niezwykle przydatna już w sezonie komunijnym. Nasi Klienci mogą zarezerwować salę na wyłączność.

Posiłki przygotowujemy w naszej restauracyjnej kuchni – gwarantujemy więc ich świeżość i niezapomniany smak. Potwierdzają to opinie naszych Klientów oraz I miejsce w powiecie krasnostawskim, w plebiscycie Kuriera Lubelskiego, w kategorii Restauracja Roku!
Jesteśmy elastyczni, również w zakresie planowania menu dla Gości wszelkich przyjęć okolicznościowych. Zdajemy sobie sprawę zarówno z różnych gustów kulinarnych, jak i ograniczeń zdrowotnych, które determinują określoną dietę.

Możesz na nas polegać. Potwierdza to także wyróżnienie, które otrzymaliśmy od portalu chrzcinyikomunie.pl – znaleźliśmy się w TOP 10 lokali na chrzciny i komunie 2022 – Lublin i okolice.

Troszczymy się o każdy aspekt organizacji komunii w Fajsławicach. W razie potrzeby chętnie służymy radą, również w zakresie zapewnienia atrakcyjnych rozrywek dla dzieci. U nas Twoje dziecko i dzieci zaproszonych Gości na pewno nie będą się nudzić.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie porozmawiamy o szczegółach organizacji przyjęcia komunijnego.