Sala dla dzieci – Fajsławice

Witamy w naszym Centrum Edukacji i Rozrywki – Jankes Kids. Miejsce to powstało z myślą o naszych najmłodszych Gościach oraz ich rodzicach i opiekunach. W jego skład wchodzi m.in. sala dla dzieci w Fajsławicach, w której każde dziecko znajdzie coś interesującego. Sala jest dostępna przez cały rok, ale jest też świetnym sposobem na zagospodarowanie czasu i walkę z nudą w okresie ferii czy wakacji. Organizujemy bowiem półkolonie zimowe i letnie.

Podczas pobytu dbamy zarówno o urozmaicony i radosny czas, jak i o podniebienie każdego dziecka.  Troszczymy się o to, aby każdy maluch zjadł coś pysznego. Oferujemy m.in. specjały z naszej pizzerii w Fajsławicach. Jednym z nich jest Pizza Słodka dla dzieci. Przygotowujemy również zestawy dla dzieci na zamówienie, które mogą także  zabrać ze sobą do domu czy na wycieczkę.

Nasza sala zabaw jest wyposażona w różne atrakcje, obok których żaden maluch nie przejdzie obojętnie. Kolorowe zabawki, stoliki edukacyjne, gry, klocki, mini-zjeżdżalnia, bujaczek – to tylko namiastka tego, co czeka najmłodszych podczas pobytu u nas. Świetna zabawa, nie tylko w małpim gaju, gwarantowana!

Urodziny dla dzieci w Fajsławicach – zapraszamy do nas

W Jankes Kids stwarzamy maluchom warunki do różnorodnej zabawy. Także takiej, która wiąże się z ważnymi dla nich i ich rodzin wydarzeniami. Organizujemy urodziny dla dzieci w Fajsławicach. Barwne dekoracje, balony, smaczne i kolorowe jedzenie na kolorowej zastawie oraz różne urodzinowe atrakcje – tak w dużym skrócie możemy opisać imprezy urodzinowe naszych najmłodszych Gości.

Kinderbale cieszą się dużym zainteresowaniem rodziców – nie tylko ze względu na możliwość sprawnej organizacji takiego wydarzenia poza domem. Także dzieci, spotykając się ze swoimi koleżankami i kolegami w specjalnie wyposażonej do zabaw sali i w specjalnym miejscu, w którym mogą przeżywać swoje święto, czują się jeszcze bardziej wyjątkowo. Zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji terminów.

Plac zabaw dla dzieci w Fajsławicach – mnóstwo atrakcji ze zjeżdżalnią pontonową

W sezonie wiosenno-letnim prężnie działa także nasz plac zabaw w Fajsławicach. Stanowi on świetną okazję do rozrywki na świeżym powietrzu – tym bardziej, że atrakcji w nim co niemiara! Jedną z nich jest zjeżdżalnia Teksas Park – mały plac zabaw z przeszkodami. To propozycja tylko dla odważnych! Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować naszym najmłodszym Gościom jedyną w okolicy zjeżdżalnię pontonową Tubing System! Niesamowitych wrażeń dostarcza również miasteczko ruchu drogowego, gdzie każdy maluch może przejechać się gokartem. Dmuchańce skakańce pozwalają zaś na rozładowanie niespożytej energii. Dodajmy, że ze względu na organizację różnych wydarzeń w naszej sali okolicznościowej w Fajsławicach – nasz  plac zabaw stanowi moc dodatkowych atrakcji dla biorących w nich udział dzieci.

Zapraszamy do Jankes Kids – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Gdy Twoje dziecko będzie bawić się w najlepsze na placu zabaw, Ty możesz napić się kawy i zjeść pyszny deser na leżaku. Organizujemy edukacyjno-rozrywkowe wycieczki dla grup zorganizowanych z przedszkoli i szkół. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań oraz chęci rezerwacji terminu.

W naszej ofercie

photo

Kinder bal

photo

Wycieczki szkolne

photo

Zajęcia edukacyjne dla dzieci

  • półkolonie zimowe i letnie
photo

Aktualne wydarzenia/ promocje

  • 8 marca małe i duże panie zapraszamy na darmową zabawę

Kinderbal

Organizujemy urodziny dla dzieci – w ofercie mamy trzy pakiety.

 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń

Wycieczki szkolne

OFERTA WYCIECZKA :

OPCJA 1. : ZABAWA W JANKES KIDS , DWÓR PLUS SALA ZABAW W ŚRODKU

OD 9:00 DO 13:00 , CENA- 10ZŁ /DZIECKO

OPCJA 2.: ZABAWA W JANKES KIDS, DWÓR PLUS ZABAWA W ŚRODKU

DO TEGO OBIAD : KOTLET Z PIERSI KURCZAKA, FRYTKI, SURÓWKA LUB KETCHUP , SOCZEK

CENA – 22 ZŁ /DZIECKO ,OD 9:00 DO 13:00

zdjecie