Pizzeria

Pizzeria – Fajsławice

Wszystkich miłośników najbardziej popularnego dania na świecie, jakim jest pizza, zapraszamy do naszej pizzerii w Fajsławicach. Pizzę lubią chyba wszyscy, a jeśli nie, to na pewno większość z nas. Chrupkie ciasto z rozmaitymi dodatkami, które nadają mu specyficzny charakter, to danie doskonałe na różne okazje. Sprawdzi się na spotkaniach w gronie znajomych, a także na przyjęciach. Zdarzają się Klienci, dla których organizujemy przyjęcia w naszej sali okolicznościowej w Fajsławicach, gdzie nie może zabraknąć ich ulubionej pizzy. Oprócz różnorodnych, cieszących podniebienie smaków, kojarzy się ona często z relaksem, dobrym nastrojem, wyśmienitym towarzystwem. Jest daniem, które serwują niemal wszystkie restauracje –mamy więc do niego szybki i łatwy dostęp.

W naszym menu, oprócz królowej pizzy Margherity, znajduje się również pizza w wielu innych odsłonach. Obok Margherity wegetarianom polecamy np. Pizzę Szpinakową z serem feta i mozzarella albo Pizzę Primavera z papryką, kukurydzą, parmezanem i kiełkami. Miłośnicy mięsnych smaków mogą wybierać spośród wielu rodzajów pizzy z szynką, salami, kurczakiem, wołowiną, boczkiem czy krewetkami. Co jakiś czas wzbogacamy nasze menu o nowe propozycje.

Zachęcamy do spróbowania pizzy w Jankesie – nie tylko w soboty, kiedy na całym świecie jest ona zjadana w największych ilościach – ale i w pozostałe dni tygodnia.

Zapraszamy na pizzę i inne pyszności

Nasza pizzeria oferuje zarówno różne warianty tej najsłynniejszej włoskiej potrawy, jak i  dania, które wywodzą się z innych zakątków świata. U nas spróbujesz także np. wyśmienitego burgera z kurczaka, którego podajemy z frytkami i sałatką. Za jego ojczyznę uważa się Stany Zjednoczone, choć prawdopodobnie już w starożytnym Rzymie można było spotkać się z potrawą do niego zbliżoną. Miłośnikom mięsa z kurczaka przypadnie z pewnością do gustu również nasze danie kebab – które urozmaicamy frytkami z sosem i surówką.

Naszym najmłodszym Gościom, zwłaszcza tym zmęczonym po szaleństwach na naszym restauracyjnym placu zabaw w Fajsławicach, proponujemy m.in. kuleczki drobiowe z frytkami i soczkiem, do których dołączamy zabawkę. W przypadku ochoty na słodkości – serwujemy  paluchy drożdżowe z sosem czekoladowym.

Zapraszamy do naszej pizzerii w Fajsławicach – zarówno 9 lutego, w Międzynarodowy Dzień Pizzy, jak i przez cały rok!