Warning: Undefined variable $post in /usr/home/AriesWebDesign/domains/jankes.eu/public_html/wp-content/themes/ariesweb/functions.php on line 149 Warning: Attempt to read property "ID" on null in /usr/home/AriesWebDesign/domains/jankes.eu/public_html/wp-content/themes/ariesweb/functions.php on line 149 Kontakt, dane kontaktowe | Komunikacja z Klientem w Jankesie

Kontakt

Chcesz się z nami skontaktować?

Prowadzimy działalność na szeroką skalę. Restauracja, pub, pizzeria, organizacja przyjęć okolicznościowych, wesel, chrzcin, komunii, Centrum Edukacji i Rozrywki Jankes Kids – wszystko to skupiamy w jednym miejscu. Dbamy o to, aby nasze usługi cechowała wysoka jakość. Stawiamy na sprawną organizację pracy.

Dotyczy to również komunikacji z Klientami – począwszy od zamówień w restauracji, poprzez organizację pobytu wycieczek szkolnych czy indywidualnych Gości na naszym placu zabaw, po przygotowanie chrzcin, komunii czy wesela na naszej uroczystej sali.

Jesteśmy otwarci na kontakt z Klientami – zarówno w zakresie udzielania informacji na temat szczegółów naszej oferty, jak i dokładnego precyzowania ich oczekiwań odnośnie nawiązania współpracy. Przekazujemy jasne informacje na temat kosztów, co zwłaszcza w przypadku organizacji przyjęć ma dla Klientów bardzo istotne znaczenie.

Jeśli chciałbyś skorzystać z naszych usług – zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Obiecujemy, że warto.

Kontakt z nami