Wesela sala weselna

Wesela – Fajsławice

Ze względu na szerokie możliwości, jakie stwarza nam nasza baza lokalowa, zajmujemy się organizacją wesel w Fajsławicach. Cieszy nas to, że nasi Klienci mogą celebrować w naszym lokalu niemal wszystkie znaczące wydarzenia.

Wesele to kolejna uroczystość, obok innych rodzinnych imprez okolicznościowych w Fajsławicach, którego przygotowanie sprawia nam ogromną satysfakcję. Tym bardziej, że zdajemy sobie sprawę, że zaplanowanie i zorganizowanie takiego przedsięwzięcia wielu naszym Klientom spędza sen z powiek. Ta doniosła uroczystość z udziałem rodziny i innych zaproszonych Gości często wywołuje duży stres. Dbamy o to, żeby szybko poszedł on w zapomnienie.

Pełna uroku sala weselna w Fajsławicach – zapraszamy do Jankesa

Polecamy naszą salę weselną w Fajsławicach z wielu, kluczowych dla organizacji wesela, powodów. Zwróćmy uwagę na te najbardziej istotne.

Nasza sala jest przestronna. Goście mają swoją przestrzeń i mogą sprawnie się po niej poruszać. Jest to szczególnie ważne dla rodzin z dziećmi – zwłaszcza tymi, które już chodzą i podczas wesela dają się pod tym względem we znaki rodzicom.

Ponadto nasza sala weselna w Fajsławicach ma klimatyzację. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w sezonie letnim, na który przypada organizacja większości wesel. Tym bardziej, że w przyjęciach uczestniczą także osoby starsze, które mogą mieć problemy ze zdrowiem i kojący powiew jest dla nich bardzo wskazany. Znamy to zarówno z teorii, jak i praktyki –oprócz wesel organizujemy również inne rodzinne uroczystości, m.in. komunie w Fajsławicach, w których licznie biorą udział babcie i dziadkowie.

Salę wyposażyliśmy oczywiście w meble, krzesła i stoły, które świetnie sprawdzają się podczas przyjęć weselnych. Zapewniamy tradycyjne nakrycia stołów i pokrowce na krzesła m.in. w kolorze białym, jednak jesteśmy również otwarci na sugestie naszych Klientów.

Zapewniamy również profesjonalny serwis kelnerski. Dodajmy, że nasza obsługa uśmiecha się z własnej woli, nie zaś z konieczności. Cieszą nas wyrazy uznania, które Klienci kierują w jej stronę – nasz kelner, Jan Gieracz, w plebiscycie Kuriera Lubelskiego Mistrzowie Smaku zdobył tytuł Kelnera Roku w powiecie krasnostawskim!

Co jeszcze zyskasz, wybierając naszą salę weselną w Fajsławicach?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdym aspekcie organizacji przyjęcia weselnego. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy radą – nie tylko w zakresie wyboru menu. Doskonale rozumiemy, że przygotowanie takiego przyjęcia wymaga dopilnowania mnóstwa różnych spraw. Sposób ustawienia stołów i usadzenia gości – wszelkie niuanse, które dotyczą tzw. table planu – są nam dobrze znane. Tym bardziej, że zwykle są to te elementy przygotowań weselnych, które zajmują znacznie więcej czasu niż zakładali nowożeńcy.

Chętnie doradzamy w kwestii układu stołów, który najlepiej sprawdza się na naszej sali, ale jesteśmy również otwarci na pomysły naszych Klientów. Dopiero poznajesz zasady weselnego savoir-vivre? Spokojnie – pomagamy również rozwikłać związane z nim niejasności.

Goście weselni, którzy przybywają na uroczystość z dziećmi, mogą być spokojni – mają one na sali swój kącik zabaw. Ponadto na zewnątrz znajduje się nasz plac zabaw w Fajsławicach z jedyną w okolicy zjeżdżalnią pontonową tubing system. Dodajmy, że to tylko jedna z atrakcji dla naszych najmłodszych Gości. Planujesz wesele w okresie zimowym? Spokojnie – dzieci będą mogły skorzystać z naszej sali zabaw, która znajduje się wewnątrz budynku. Jako miejsce, które kładzie duży nacisk na wszelkie udogodnienia dla rodzin z dziećmi, w razie potrzeby, jesteśmy również w stanie przygotować dla dzieci osobny stolik na sali weselnej.

Współpracujemy z różnymi firmami, które świadczą usługi związane z organizacją wesel. Dlatego w zależności od oczekiwań Klientów troszczymy się o oprawę muzyczną, wizytówki dla Gości, dekoracje weselne, kwiaty czy przekazanie reszty jedzenia potrzebującym.

Zachęcamy do organizacji wesela w Fajsławicach właśnie u nas. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów.